خوب و بد٬ درهم

یکی از دوستان تکه ای از یک شعر را مدام تکرار می کند. یا  در status یا در وبلاگ و ... تکه ای است که آخرش می رسد به:

«خوب و بد٬ درهم»

شاید همه ی زندگی همین طور باشد. انگار کن که سیبی را گاز زده ای و همان موقع که طعم ترش و شیرین اهورایی اش دارد به جانت می نشیند، کرم کوچک سیب را زیر دندان هایت حس می کنی...

گاهی زندگی، یک هو می خواهد روی تلخش را نشانت دهد انگار. همه ی سیب هایش از این هاست که بیرونشان دل فریب است و دلشان کرم زده. شاید هم واقعا لازم است. باید تلخی آن روزهایت باشد تا فردایی که دنیایت به کام می چرخد، لذتش را قدر بدانی.

-----------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن۱: به قول مادرم «گوش شیطان کر» اگر انتگرالش را بگیری اوضاع خوب است. این را فقط برای این نوشتم که کامنت ندهید که غمگین نباش و چرا افسرده ای و ...یعنی من حالم خیلی خوبه!

پ.ن۲:وقتی خاطرات همین موقع سال پیش را مرور می کنم، خوب و بدش بدجور درهم است.

/ 7 نظر / 13 بازدید
binam

harfaton hamishe hokme talangorio dare ke chizaie kheili sadei ke adam az yad mibararo yadavari mikone. shado piruz bashid

نسیم

هادی غمگین نباش و چرا افسرده ای؟!

گلدونه

کرمم خوشمزه اس... |:

مجتبي

آره هادي... بي خيال غم و افسردگي... حال سيب و كرماشو ببر... آهنگت هم...

مسعود

من اين شعار «خوب و بد درهم» رو بيشتر توی ميادين ميوه و تره بار شنيده بودم.نميدونستم تو زندگی خودمون هم ميشه ازش استفاده کرد راستی هادي,غمگين نباش و چرا افسرده اي؟!

فريده

به مسعود: آره، منشا این عبارت دقیقا همون میادین میوه و تره باره... ولی گاهی بد نیست به موجودات اون طوری که هستن نگاه کنیم، مستقل از منشإشون. به هادی: مطمئنم اوضاع خوبه، یا حتی بهتر! و در مورد کرم هم... شاید بهتر باشه به چشمِ پروتئینِ میوه بهش نگاه کنیم!

کاوه

به گلدونه : سوسک حمام چه طور؟! بعدشم : و چرا افسرده ای؟! افسرده ای؟!